OnlineKitap
Vistada Yasaklı Siteler Girme Resimli Anlatım Adszav

OnlineKitap
Vistada Yasaklı Siteler Girme Resimli Anlatım Adszav

OnlineKitap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OnlineKitap

Hertürlü Kitap,Dergi,Karikatür Bulabileceğiniz Site

AnasayfaAnasayfa  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İletişim Forumuİletişim Forumu  

Vistada Yasaklı Siteler Girme Resimli Anlatım

YazarMesaj
Muhlis
Admin
Admin
Muhlis

Vistada Yasaklı Siteler Girme Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Vistada Yasaklı Siteler Girme Resimli Anlatım   Vistada Yasaklı Siteler Girme Resimli Anlatım Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 1:37 pm

Vista ve XP DNS Ayarlarını Değiştirerek Yasaklı Sitelere Giriş(Youtube,Megaupload,dailymotion)

Vistada Yasaklı Siteler Girme Resimli Anlatım 23r0sgy

Vistada Yasaklı Siteler Girme Resimli Anlatım Oivjiv

Vista için
1-Ağ bağlantılarını göster e tıklayın

2-Özelliklere tıklayın.

3-Vista değişiklikleri onaylamak için sizden izin isteyecek sizde vericeksiniz

4-Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4) , seçin ve özelliklere tıklayın..
DNS ayarlarına Tercih Edilen DNS sunucusu: 4.2.2.1 ve Diğer DNS Sunucusu bölümüne de 4.2.2.2 olarak girin.
Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

5-Açılan pencerenin alt kısmındaki DNS ayarları otomatik algılansın seçeneğinin altındaki dns leri aşağıdaki dns ler ile değiştir i seçip resimde gördüğüm dns numaralarını giriyoruz..

6-Tamam a basıyoruz ve bi önceki pencere geliyor karşımıza ondada tamama basıp ardından kapat a basıyoruz..

XP İçin:

1-Masaüstünde bulunan Ağ Bağlantılarım‘a sağ tuş tıklayın ve Özellikler seçeneğine tıklayın.

2-Açılan penceredeki Yerel Ağ Bağlantısı‘na (Kablosuz ise Kablosuz Ağ Bağlantısı’na) sağ tuş tıklayıp Özellikler seçeneğine tıklayın.

3-Açılan penceredeki İnternet İletişim Kuralları (TCP/IP) seçeneğine çift tıklayın.

4-Son pencerede ise aşağıdaki değişikliği yapın. DNS ayarlarına Yeğlenen DNS sunucusu: 4.2.2.1 ve Diğer DNS Sunucusu bölümüne de 4.2.2.2 olarak girin.

5-Bilgisayarınızı yeniden başlatın
.
http://onlinekitap.forummum.com

Vistada Yasaklı Siteler Girme Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kartuş dolumu ile ilgili resimli anlatım